marți, martie 26, 2013

Gala Premiilor Gopo!!

Regizorul Radu Jude, a castigat premiul pentru cel mai bun film, la cea de-a saptea editie a Premiilor Gopo, care a avut loc aseara la Opera Nationala din bucuresti. Filmul se numeste:"Toată lumea din familia noastră". Actorul Şerban Pavlu - premiul pentru cel mai bun rol principal masculin la gala Gopo 2013,iar actrita Mihaela Sîrbu câștigă Gopo pentru Cel mai bun rol secundar! Citeste mai mult pe REALITATEA.NET

Un comentariu:

cinefil spunea...

nu am avut de treaba aseara si mi-am pierdut timpul privind galele premiilor gopo...PENIBIL acel bobonete ca de altfel tot ce s-a chemat regie artistica si nu numai!