marți, martie 26, 2013
Gala Premiilor Gopo!!
Regizorul Radu Jude, a castigat premiul pentru cel mai bun film, la cea de-a saptea editie a Premiilor Gopo, care a avut loc aseara la Opera Nationala din bucuresti. Filmul se numeste:"Toată lumea din familia noastră".
Actorul Şerban Pavlu - premiul pentru cel mai bun rol principal masculin la gala Gopo 2013,iar actrita Mihaela Sîrbu câștigă Gopo pentru Cel mai bun rol secundar!
Citeste mai mult pe REALITATEA.NET
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Un comentariu:
nu am avut de treaba aseara si mi-am pierdut timpul privind galele premiilor gopo...PENIBIL acel bobonete ca de altfel tot ce s-a chemat regie artistica si nu numai!
Trimiteți un comentariu